zavřít

 


BOSTONCI...  
                                     (BOSTONS...)
 


 


     Bostonek je malý nenáročný kamarád. Přizpůsobí se jak aktivnímu životu mladé rodiny, tak mírnějšímu tempu starších lidí. Je to vitální pejsek, milující pohyb a zábavu. Setkat se s ním můžete poměrně hojně na závodech agility, bývá využíván i jako pomocník v canisterapii. Při správném přístupu majitele, tolerujícím jeho pravou teriéří povahu, zvládne i zkoušku ze sportovního výcviku. Je to pejsek, který rád jezdí autem i lenoší na gauči. Je spokojenější, může-li bydlet v bytě,
přes léto je však možné též jeho ubytování ve venkovním výběhu.

   Sama velice oceňuji snadnou údržbu jeho krátké srsti. Pejska stačí dle potřeby vykoupat, utřít do sucha… a hotovo.

   Naši psi vyrůstají od štěňat s dětmi. Sedmiletá (nyní již dvanáctiletá) :) dcerka Terezka sama vystavuje, při správném vedení zvládne bostonka bez problémů i dítě.
 

Boston Terrier is a small, unassuming friend.  They conform to an active life style of the young family or the slower timing of the older people. It is a vital dog, loving the sports and fun. We can meet them very often on the agility races; they are also used as an assistant at the canistherapy.  When correctly trained by the owner, by tolerating of their really “terrier” nature, they can do even the exam of the sport education. They are dogs, which love driving in the car or just lay down on the couch. Boston prefers to live in the house, but during the summer they can be in the outside egress.  

   I personally appreciate easy care of his short hair. It is enough to bath them just when needed, then wipe dry … and that’s it.

   Our dogs live since the puppies’ age together with our children. Nine years old daughter Terezka even shows them on the exhibitions. When good trained, they can be mange by children without any problems...
 


 Bostoni milují agility :) … méně však focení :)

 
     

Gabriela Trýzubská, Kukulova 441, 506 01 Jičín, Czech republic    Tel.: +420606884030  E-mail: gabca@bostons.cz